Wydarzenia - Faba

Wydarzenia

Wydarzenia – Aktualności

DSC_0224cropresiz

W dniu 18.09.2017 Firma FABA uczestniczyła w Szkoleniu na temat Systemów Rekuperacji zorganizowanym przez firmę Stiebel Eltron w Hotelu Ostrawa w Wodzisławiu Śląskim.
Szkolenie było skierowane do instalatorów oraz dystrybutorów, w celu poinformowania o dostępnych opcjach i systemach oferowanych przez firmę Stiebel Eltron, oraz ich zastosowaniach.

IMG_0967

W dniu 5.06.2017 o godz. 18.15 w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych przy ul. Kopernika 71 w Wodzisławiu Śląskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami miasta na temat kotłów 5 klasy oraz dofinansowań z programów anty-smogowych.

Tego samego dnia na placu, przy sąsiadującej z Zespołem Szkół, parafii Ducha Świętego odbyła się wystawa kotłów firm:
Elektromet, Rakoczy, SAS, Lazar, Tekla, Kolton, Ogniwo oraz Zgoda.
Odwiedzający mogli zobaczyć produkty tych producentów, głównie Kotły 5 klasy, oraz zapytać się przedstawicieli o szczegóły i dostępne opcje.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem pośród mieszkańców.

plakat kotly 5

Grupa Inicjatywy Antysmogowej organizuje spotkanie informacyjne dotyczące programu dofinansowań do wymiany źródeł ciepła na nowe niskoemisyjne. Spotkanie odbędzie się:

5.06.2017

o godz. 18.15

w Zespole Placówek Szkolno - Wychowawczo - Rewalidacyjnych

ul. Kopernika 71 w Wodzisławiu Śląskim

 Na placu, przy sąsiadującej z Zespołem Szkół, parafii Ducha Świętego odbędzie się

wystawa kotłów 5 klasy

od godz. 16.00

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

IMG_20170514_145143

Wzorem ubiegłych lat w tym roku również uczestniczyliśmy w Eko Wystawie w Pietrowicach Wielkich. Naszym partnerem był producent kotłów Rakoczy Stal Sp. z o. o.

Głównym elementem ekspozycji był kocioł Cortina. Jest to wyjątkowo nowatorski na polskim rynku kocioł, opalany węglem sortymentu groszek. Ekogroszek jest jednym z najtańszych źródeł ogrzewania, a rewelacyjna, bo ponad 92% sprawność kotła, pozwala obniżyć koszty ogrzewania nawet o 46% w stosunku do kosztów ogrzewania najoszczędniejszymi, kondensacyjnymi kotłami gazowymi.

Stoisko cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających. Mamy nadzieję, że zaowocuje to decyzjami o zakupie i zadowoleniem klientów po montażu.

Eko Wystawa

Eko Wystawa

Eko Wystawa

Eko Wystawa

Wideo przedstawia wykonywanie otworów głębinowych do gruntowych pomp ciepła

Kospel

Wzorem ubiegłych lat wraz z firmą KOSPEL zorganizowaliśmy grill dla instalatorów. Spotkania odbyły się 14.06.2016 w Raciborzu i 15.06.2016 w Radlinie. Instalatorzy licznie odwiedzili nasze oddziały. W trakcie grillowania instalatorzy ugruntowali swoją wiedzę na temat produktów marki KOSPEL oraz spędzili miło czas w towarzystwie naszych pracowników i przedstawiciela handlowego firmy KOSPEL. Mamy nadzieję, że spotkanie zaowocuje większym zainteresowaniem ofertą tego producenta.

Stoisko na Eko-Wystawie 2016

W dniach 7-8.05.2016 w Pietrowicach Wielkich odbyła się XVI Eko-Wystawa pod hasłem Wystawa Budownictwa: Ogród, Systemy Grzewcze, Wnętrza. Tradycjnie już nasza hurtownia wystawiała się wraz z producentem kotłów Rakoczy, którego dystrybutorem jesteśmy.

Głównym punktem ekspozycji był najnowszy model kotła marki Rakoczy - innowacyjny kocioł do spalania ekogroszku CORTINA. Jest to kocioł spełniający wymogi 5 klasy, zgodny z normą 303-5:2012, którego parametry zostały potwierdzone przez certyfikowane laboratorium.

Kocioł CORTINA

Ten nowoczesny kocioł został wyróżniony jako NAJLEPSZY PRODUKT Wystawy Budownictwa: Ogród, Systemy Grzewcze, Wnętrza 2016.Wyróżnienie najlepszy produkt EKo-Wystawy 2016

W trakcie Wystawy, jak zwykle, dopisali odwiedzający. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresowała gości odwiedzających nasze stoisko i zaowocuje to zamówieniami.

  • Eko-Wystawa Pietrowice 2016

 

 

Kotłobus SAS

W dniu 11.05.2016 pojawi się u nas kotłobus marki SAS. Zapraszamy wszystkich Instalatorów (i nie tylko) do odwiedzenia naszego oddziału w Radlinie przy ul. Rybnickiej 125. W godzinach 8.00-15.00 będzie można zobaczyć modele kotłów dostęne w ofercie firmy SAS oraz naszej.

11.05.2016

Radlin, ul. Rybnicka 125

Godz.: 8.00-15.00

Zapraszamy!

Prosument opolski Faba tło background

Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim uruchomił program dofinansowania do wymiany źródeł ciepła na nowe niskoemisyjne i montaż OZE ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach/Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na lata 2016-2020. W ramach programu można otrzymać dofinansowanie na wymianę dotychczasowego źródła ciepła na nowe wysokosprawne. Dopłatami objęte są kotły gazowe, węglowe (5 klasy), na biomasę, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne. W regulaminie programu podane są liczby urządzeń objęte dofinansowaniem.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia objęte dofinansowaniem.

Plakat reklamujący wydarzenie

Zapraszamy instalatorów na szkolenie zorganizowane przez firmę FABA.

Program szkolenia

Celem szkolenia będzie poszerzenie wiedzy na temat produktów trzech firm:

  1. Szkolenie przez przedstawiciela firmy WERIT na temat montażu stelaży podtynkowych.
  2. Szkolenie na temat rozwiązań regulacyjnych i nadzorczych w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych przez przedstawiciela firmy Afriso.
  3. Szkolenie przez przedstawiciela firmy Tech na temat sterowników do kotłów, kominków i instalacji c. o., sterowników specjalnych, do instalacji solarnych i regulatorów pokojowych.

Adres, data, godzina

13:00, 12.04.2016

Karczma "U Freda", ul. Kłodnicka 76, Kędzierzyn-Koźle

 

Uczestników szkolenia zapraszamy na obiad i kawę.

Przyjdź i poszerz swoją wiedzę!