Zwiedzanie fabryk producentów - Faba

Aktualność: Zwiedzanie fabryk producentów

Zwiedzanie fabryk producentów

DSC_1309

W dniach 23-26.05.2018 zorganizowaliśmy wyjazd dla naszych pracowników, kontrahentów i współpracujących z nami instalatorów. W trakcie wyjazdu zwiedzaliśmy fabryki naszych dostawców.

Poniżej krótka relacja z wyjazdu.

Dzień 1 - IDMAR, Mosina

Po kilkugodzinnej podróży dotarliśmy do Mosiny, gdzie swoją siedzibę ma producent grzejników oraz armatury IDMAR. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od części zakładu zajmującej się produkcją zaworów oraz zasuw przemysłowych. Później przenieśliśmy się do drugiej fabryki, zajmującej się produkcją grzejników stalowych. Po zwiedzeniu fabryk udaliśmy się do Karczmy Podkowa Leśna w Krajkowie, gdzie odbyła się uroczysta kolacja.

 

Dzień 2 - KOSPEL, Fabryka wymienników w Damnicy

W godzinach popołudniowych dojechaliśmy do jednej z fabryk KOSPELA mieszczącej się w Damnicy. W tym zakładzie produkowane są wymienniki różnego typu. Znajduje się tu praktycznie kompletna linia technologiczna do produkcji zasobników różnych pojemności. Niestety,ze względu na tajemnicą handlową, zabronione jest robienie zdjęć na terenie zakładu. Po zwiedzeniu udaliśmy się do Ośrodka Bursztyn w Dąbkach, gdzie można było się na krótką chwilę zrelaksować nad Morzem Bałtyckim.

Dzień 3 - KOSPEL, Fabryka w Koszalinie i w Karlinie

Niestety wizyta w nadmorskich Dąbkach była krótka i w kolejnym dniu udaliśmy się do Koszalina, gdzie znajduje się fabryka ogrzewaczy elektrycznych KOSPEL. W czasie zwiedzania odbyło się też szkolenie, w trakcie, którego poznaliśmy nowości w ofercie KOSPELa. Kolejnym punktem na naszej mapie było Karlino, gdzie produkowane są kolektory słoneczne oraz pompy ciepła. Po południu udaliśmy się do Szczecina, gdzie kolejnego dnia zwiedzaliśmy fabrykę TWEETOP.

 

Dzień 4 - TWEETOP, Szczecin

W TWEETOPie uczestniczyliśmy w szkoleniu na temat powietrznych pomp ciepła do c.w.u. oraz c.o. Szkolenie było przeprowadzone przez wykładowcę akademickiego od lat działającego w branży pomp ciepła. Dzięki temu nasza wiedza w tym temacie została odświeżona i uzupełniona. Odwiedziliśmy też hale produkcyjne, gdzie mogliśmy zobaczyć proces produkcji rury PERT/Al/PERT.