Nowy katalog KOSPEL z cennikiem - Faba

Aktualność: Nowy katalog KOSPEL z cennikiem

Nowy katalog KOSPEL z cennikiem

Kospel

Od 20.03.2017 r. zaczął obowiązywać nowy katalog Kospel z cennikiem. Zmiana cen podyktowana jest głównie wzrostem cen stali oraz innych kosztów produkcji. Poziom podwyżki jest zróżnicowany - dla większości urządzeń mieści się w przedziale ok. 2-7%.

Nowy katalog z cennikiem 2017 obejmuje m.in. produkty wprowadzone do oferty w ostatnich miesiącach.

NOWOŚCI w katalogu

Wymiennik przeznaczony do montażu pod kotłem gazowym lub elektrycznym SWK Termo Top

SWK_Termo_Top

Urządzenie posiada króćce przyłączeniowe skierowane do góry. Dostępne są pojemności 120 i 140 litrów w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Zastosowanie izolacji o grubości 65mm, wykonanej z pianki PUR pozwoliło uzyskać klasę efektywności energetycznej klasaklasa-a . Bardzo dobra izolacja ogranicza straty ciepła nawet o 50%! W porównaniu z podobnym wymiennikiem w klasie C daje to oszczędności energii sięgające 320 kWh w ciągu roku.

SWW Termo Duo i SBW Termo Trio - wymieniki c.w.u. z dwoma i trzema wężownicami

SBW_Termo_Trio

Oferta firmy została poszerzona o nowe modele wymienników c.w.u. o pojemności 300 i 500 litrów:

  • SWW - z dwoma wężownicami spiralnymi umieszczonymi w dolnej części zbiornika
  • SBW - z trzema wężownicami spiralnymi - dwie wężownice zlokalizowane w dolnej części zbiornika i jedna w górnej części zbiornika.

SV i SVW - nowe pojemności zbiorników buforowych

SV_SVW

W ofercie firmy pojawiły się również zbiorniki buforowe o pojemnościach 200 i 1000 litrów. Urządzenia produkowane są w dwóch wersjach:

  • SV - zbiornik buforowy, nieemaliowany
  • SVW - zbiornik buforowy, nieemaliowany, z wężownicą

SP-180.A - wymiennik w klasie energetycznej A

SP-180_A

Wymiennik płaszczowy SP-180 Termo-S będzie oferowany dodatkowo w nowej wersji, zapewniającej klasę efektywności energetycznej klasa-a. SP-180.A posiada bardzo dobrą izolację, która ogranicza straty ciepła nawet o 50%! W porównaniu z podobnym wymiennikiem w klasie C daje to oszczędności energii sięgające 380 kWh w ciągu roku.

EKD - elektryczne kotły dwufunkcyjne

EKD_Kotly_dwufunkcyjne

W ofercie pojawiła się nowa linia kotłów dwufunkcyjnych z serii EKD. Kotły do współpracy z instalacją c.o. z wbudowanym zasobnikiem c.w.u. o poj. 130l.

  • EKD.L - wersja podstawowa, należy wyposażyć dodatkowo w pokojowy regulator temperatury
  • EKD.M.WiFi - wersja ze sterownikiem pogodowym, z możliwością zdalnej regulacji przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona

POC Luna inox - 5-litrowy ogrzewacz z klasą A

POC_Luna_5_600W

Pojemnościowy ogrzewacz z serii POC Luna inox został zmodernizowany i zyskał bardzo dobrą izolację cieplną. Dzięki temu ogrzewacz został sklasyfikowany wśród najbardziej energooszczędnych urządzeń i posiada klasę efektywności energetycznej klasa-a.
Ogrzewacz jest produkowany w wersjach z grzałką o mocy 2 kW lub 0,6 kW.

Promienniki podczerwieni

IH_Promienniki_podczerwieni

Firma KOSPEL wprowadziła do oferty nową grupę produktów - promienniki podczerwieni z serii IH GoldSun. Promienniki dają uczucie przyjemnego ciepła podobnie jak promienie słoneczne. Idealnie nadają się do montażu na tarasach, otwartych przestrzeniach, halach, warsztatach itp.