Przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio Seigner - Faba

Oferta: Przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio Seigner

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest wygodną wygodną i doskonałą alternatywą dla szamba. Co prawda wybudowanie szamba kosztuje mniej niż zamontowanie oczyszczalni, ale jego eksploatacja jest znacznie droższa niż przydomowej oczyszczalni ścieków. Opłacalność inwestycji w przydomową oczyszczalnię ścieków należy rozpatrywać na przestrzeni lat. Inwestycja zwraca się dopiero po kilku latach, ale później jej obsługa generuje minimalne koszty.

Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków:

  • wygodna i tania w eksploatacji - pozwala zapomnieć o konieczności systematycznego wywożenia ścieków i związanych z tym wydatkach. Nie wymaga absorbujących zabiegów konserwacyjnych,
  • ekologiczna - zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach poddane naturalnym procesom biologicznym rozkładają się w niej do postaci prostych związków mineralnych nieszkodliwych dla środowiska,
  • bezpieczna - gdy jest właściwie dobrana i odpowiednio eksploatowana, opuszczająca ją ciecz może być bez obaw rozsączana do gruntu lub odprowadzana do rzeki albo rowu melioracyjnego. Nie stanowi żadnego zagrożenia dla indywidualnych ujęć wody.
Schemat oczyszczalni Bio Seigner
Zamontowana biologiczna oczyszczalnia ścieków Bio Seigner
1- Osadnik gnilny (zbiornik na ścieki) 2- Studzienka rozdzielcza 3- Złoże rozsączające

Zaprojektowana i produkowana przez IDMAR przydomowa oczyszczalnia ścieków Bio Seigner jest prosta w budowie i montażu, jak również łatwa w utrzymaniu i przyjazna dla środowiska. Oczyszczanie ścieków w urządzeniach Bio Seigner to najbardziej naturalne procesy biologiczne, znane ludziom od wieków, przyjazne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.  Oczyszczalnia Bio Seigner posiada drenaż rozsączający,  którego celem jest oczyszczenie ścieków odprowadzanych z domu a następnie wprowadzenie ich w stanie oczyszczonym do gruntu. Długa żywotność oczyszczalni i praca niemal bezobsługowa gwarantuje nam bardzo niskie koszty eksploatacji i satysfakcję z faktu, że dbamy o środowisko naturalne.  Produkt wykonany zgodnie z normą PN-EN 12566:2004.